Подарунки з нагоди іменин рідних населених пунктів приймали жителі Волочищини

20/08/2018, Робота в окрузі

image

Відтепер у дітей селища Війтівці з’явилося нове місце відпочинку. Тут встановили новенький спортивний комплекс із сучасними елементами. На урочистому відкритті спортивного об’єкту дітлахи часу не гаяли. Одразу після офіціозу взялися демонструвати свою спортивну майстерність на тренажерах. Адже, випробувати спортивні елементи на міць дуже кортіло. 

Розташований у самому центрі громади майданчик одразу став епіцентром скупчення підростаючого покоління.  Це сприяє їхньому всебічному розвитку.

Адже, окрім занять спортом діти спілкуються один з одним та проводять час на свіжому повітрі. «Тішить, що здоровий відпочинок зміг створити хорошу конкуренцію гаджетам, які сьогодні заполонили життя дітей. Так, крок за кроком невдовзі ми побудуємо у селищі повноцінну інфраструктуру для занять спортом», - зазначив народний депутат України Сергій Лабазюк. Саме за його сприяння та фінансування благодійного фонду «Ми поруч» у селищі з’явився новий об’єкт благоустрою. 

Такий подарунок нардеп зробив Війтівцям з нагоди дня селища, яке останніми роками стрімко змінюється на краще. Відколи Війтівці стали центром об’єднаної територіальної громади помітно розвивається інфраструктура та інші об’єкти благоустрою.

«Всі дороги і залізничні і автомобільні ведуть через Війтівці. Тож, маємо плани та амбіції зробити його максимально комфортним для місцевих жителів та приїжджих гостей», - відмітив війтовецький сільський голова Ігор Степанюк.  
Побажав реалізації намічених завдань та процвітання громаді й Сергій Лабазюк. Запевнив, що в свою чергу, як депутат Верховної Ради України, працює спільно із громадою над реалізацією намічених завдань. Принагідно за доброю традицією відзначив подарунками сім’ї новонароджених війтівчан.

 А юні спортсмени та інші талановиті діти, окрім нового дитячого майданчика, отримали від нардепа ще один подарунок -  цікаву екскурсійну поїзду.

Та найбільше до снаги всім присутнім на святі став ще один презент від парламентаря – виступ гурту «Толока». Який поставив яскраву крапку на святі  своїм драйвовим та запальним виступом.
 

За добрим звичаєм паралельно на святкуванні фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» влаштував пригощання та розваги для діток. Такі ж батути працювали для наймолодших жителів сусіднього села Купіль, де цього ж дня також святкували День Села. Нині це невеликий населений пункт, з багатим минулим та перспективним майбутнім. Сьогодні у Купелі мешкає багато молодих сімей із дітками.

Аби наймолодші жителі села зростали в гідних умовах за сприяння нардепа Сергія Лабазюка у місцевій ЗОШ замінили дах, відремонтували харчоблок та спортзал, придбали необхідне комп’ютерне обладнання для школи та садочка.
 
А щоб реалізовувати задумані плани було простіше народний депутат у ході свята подарував грошові сертифікати на потреби громади села та місцевої амбулаторії. Такі ж подарунки з нагоди Дня Народження рідного населеного пункту отримали жителі  сіл Мислова, Чухелі, Трительники та Пахутинці Волочиського району. Святкові презенти адресантам вручили помічники народного депутата на святкових урочистостях у кожному населеному пункті.