Підтримка соціальної сфери Хмельниччини

18/07/2018, Робота в окрузі

image

Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» допоміг влаштувати поїздку Хмельницької обласної організації працівників соціальної сфери до Тернополя. Там 18 липня відбулася робоча зустріч із соціальними партнерами з приводу професійних аспектів роботи в новостворених ОТГ.
«Ми звернулися до громадської приймальні з проханням допомогти нам в організації поїздки, яка для нас є надзвичайно важливою. Це новий досвід та знайомства, які в майбутньому допоможуть нам покращувати соціальну сферу на місцях», - розповідає учасниця поїздки Тетяна.
У благодійному фонді завжди заохочують такі ініціативи, адже й самі працюють на покращення соціальної сфери. Переконані, якість життя населення наразі напряму залежить від нашого розуміння, як діяти в умовах децентралізації, а такі робочі зустрічі називають ефективним методом навчання.
«Ми не могли не відреагувати на це звернення. Ми розуміємо, наскільки важко зараз адаптуватися під стрімкі реформи, тому всіляко намагаємося підтримувати таку комунікацію між громадами», - зазначає представник народного депутата Сергій Ковальчук.