Підтримка соціальних проектів

23/03/2019, Робота в окрузі

image

У Хмельницькому обласному військовому комісаріаті облаштовують кімнату для соціально-психологічного розвантаження. Приміщення призначене для військових, учасників бойових дій, їх сімей та інших відвідувачів військового комісаріату. Особливо така зона необхідна для учасників бойових дій на Сході, розповідають у військкоматі.
Робота над облаштуванням приміщення щойно розпочалася,  її переобладнають з колишньої кімнати для відвідувачів. За планом там мають бути м’який куток, інформаційні стенди та телевізор. Там можна буде знайти усю необхідну інформацію. Якщо ж необхідні дані відсутні, то з відвідувачами буде працювати державний службовець.
Територію для емоційного відпочинку облаштовують як власними силами, так і залучаючи небайдужих, адже окрім реконструкції та меблів, приміщення потребує ще й відповідного технічного обладнання. Підтримав ініціативу і народний депутат України Сергій Лабазюк. 22 березня його помічники вручив телевізор.
«Ми підтримуємо такі ініціативи, адже розуміємо, наскільки сьогодні необхідно підтримувати заходи, які стосуються реабілітації та розвантаження для військовослужбовців», - зазначив помічник нардепа Сергій Ковальчук.

Найближчим часом Хмельницький обласний військовий комісаріат мають реорганізувати на Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, що дозволить якнайскоріше облаштувати не лише кімнату для психологічного розвантаження, а інші приміщення.
«Сплановано, що до кінця цього року наш військкомат мають перевести на Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Сподіваємося, що в такому випадку ми отримаємо фінансування на обладнання приміщень, які будуть стосуватися цього центру».
Наразі у військовому комісаріаті готуються до нового призову, який розпочнеться з 9 квітня. Цьогоріч по Хмельницькій області планують  набрати 850 призовників. Сподіваються, що весняний призов, як і минулий, вдасться виконати на 100%.