Освітяни Хмельницького приймають вітання

04/10/2018, Робота в окрузі

image

Квітами та солодкими подарунками педагогів вітають з професійним святом. День працівника освіти в Україні відзначають у першу неділю жовтня. Традиційно представники цієї професії приймають вітання напередодні. Цьогоріч освітян Хмельницького вітали 4 жовтня. До урочистостей долучилися представники благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».

У благодійному фонді зазначають, галузь освіти була, є і буде пріоритетним напрямком роботи. Матеріальну підтримку надають кожній школі та кожному дитсадку округу. Крім того, за сприяння Сергія Лабазюка на потреби освітніх установ виділяють державні субвенції.

У закладах освіти Хмельницького з початком навчального року стартувала і Нова українська школа. Як зазначає виконуюча обов’язки директора департаменту освіти та науки Людмила  Корнієцька, станом на перше вересня не всі навчальні заклади були оснащені необхідною матеріально-технічної базою. Однак на сьогодні більшість питань вдалося владнати.
«Станом на 20 вересня усі парти та інтерактивне обладнання завезено. Ще плануємо виділяти кошти на заклади, аби докупити все необхідне. Дидактичні матеріали освоюються. Субвенцію розподіляють впродовж вересня та жовтня. Думаю, до кінця жовтня всі заклади будуть забезпечені усім необхідним», - зазначає в. о. директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Людмила Корнієцька.

Аби створити гідні умови для навчального процесу, фінансування з боку держави замало, зізнаються педагоги. Тож заручаються фінансовою підтримкою ззовні. Так, за сприяння благодійного фонду в одній з аудиторій гімназії №2 з’являться нові меблі, а в НВК №4 – сучасний ноутбук.

«У будь-якій школі, зокрема і в нашій, завжди раді спонсорській допомозі. Саме завдяки фінансування бюджету та із зовнішніх джерел школа може розвиватися повноцінно», - розповідає заступник директора гімназії №2 Наталія Осатюк.