Обіцянки, що виконуються

27/06/2018, Робота в окрузі

image

Днями черговий майданчик коштом благодійного фонду народного депутата Сергія Лабазюка «Ми поруч» було встановлено на території військової частини, що на території села Грузевиця Хмельницького району. При спорудженні нового об'єкту благоустрою враховували потреби як наймолодших жителів війського містечка, так і дорослих. Окрім дитячих гойдалок там встановили й спортивні елементи, на яких можуть займатисяя та покращувати своє фізичне почуття всі охочі.

У квітні народний депутат особисто зустрівся із військовими та місцевими жителями. Тоді працівники частини звернулися до депутата з проханням встановити майданчик.
«Оскільки на території військової частини проживає багато військових з сім’ями, цей майданчик – не забаганка, а радше необхідність. Ми щасливі, що змогли долучитися до цієї доброї справи, адже вкладаючи кошти в дітей, ми забезпечуємо гідне майбутнє країні», - зазначила помічник нардепа Галина Тенюх.

До слова, це не перша співпраця нардепа та військової частини. Напередодні за сприянням Сергія Лабазюка та його благодійного фонду там було збудовано капличку. Найкращим показником роботи та спілкування з нардепом є реальний результат, тобіш покращений благоустрій частини.
«Головне – аби люди не боялися приходити з пропозиціями та зверненнями. Ми заохочуємо будь-яку ініціативу і завжди прикладаємо максимум зусиль, аби ідея не залишилася лише ідеєю», - розповідає народний депутат України Сергій Лабазюк.