Нову техніку отримали учні Масівецької ЗОШ

21/01/2019, Робота в окрузі

image

«Сучасних дітей неможливо навчати за тими методами, якими навчали  попереднє покоління. Ми повинні переглянути навчальні програми, підходи та матеріально-технічну базу, аби зробити освіту наших дітей відповідною до вимог часу», - зазначає народний депутат Сергій Лабазюк.
Однією з таких є забезпечення шкіл та садочків сучасною технікою – комп’ютери, принтери, телевізори, мультимедійні комплекси тощо. Саме тому у громадській приймальні Сергія Лабазюка реагують на кожне звернення від батьківських комітетів та педагогічних колективів.
Так, 21 січня учні та вчителі Масівецької ЗОШ отримали від парламентаря новенький принтер.
«Техніка значно спрощує навчальний процес. На жаль, держава наразі не в змозі забезпечити кожен навчальний заклад у кожному населеному пункті необхідною кількістю технічних одиниць, тому ми вдячні за такий подарунок», - зазначають вчителі у школі.
Також напередодні Нового року від нардепа у Масівецькій ЗОШ отримали пилосос для побутових потреб. Крім того, за сприяння Сергія Лабазюка на округ №188 надходять державні субвенції, частина з яких спрямована на потреби галузі освіти.
У навчальних закладах вже освоїли або лише планують освоїти кошти. Так, низка шкіл та дитячих садочків Хмельницього та Волочиського районів, а також міста Хмельницького в межах 188-ого округу  придбали сучасні телевізори, комп'ютери та мультимедійні комплекси.