Новий дитячий майданчик встановлено у Хмельницькому

01/12/2020, Робота в окрузі

image

Нова ігрова зона з’явилася у мікрорайоні Ракове, що у Хмельницькому – її встановили за підтримки благодійного фонду «Ми поруч» та за ініціативи місцевих мешканців. З відповідним проханням жителі одного із багатоквартирних будинків звернулися у громадську приймальню народного депутата України Сергія Лабазюка, де отримали позитивну відповідь.
Як зауважують місцеві, у тутешньому дворі багато молодих сімей, де підростає малеча. Дітям, у свою чергу, потрібен простір, де вони могли б активно проводити своє дозвілля.
За роки діяльності благодійного фонду «Ми поруч» на окрузі №188, куди входить частина міста Хмельницький та Волочиський і Хмельницький райони, встановлено сотні дитячих зон. Тож коли сюди звернулися мешканці мікрорайону, на який не поширюється діяльність фонду, охоче відгукнулися.
«У цьому році ми завершуємо встановлення дитячих майданчиків, аби вже навесні за хороших погодних умов продовжити нашу діяльність», - підкреслив Сергій Ковальчук, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка.