Нові робочі місця, дитячі садки та розмитнення авто: що турбує жителів Хмельницького району

10/07/2019, Робота в окрузі

image

Тривають зустрічі народного депутата Сергія Лабазюка із виборцями. Цього разу він спілкувався з мешканцями сіл Копистин, Масівці, а також із жителями Хмельницького.
В обласному центрі зустріч відбулася у мікрорайоні Озерна. Людей було, як завжди, багато. Жителів турбували різні питання, у тому числі – й спорудження нового навчально-виховного комплексу. Варто зауважити, що на будівництво цього закладу спрямовано близько п’яти мільйонів гривень із державного бюджету за сприяння Сергія Лабазюка.

Першого вересня в населеному пункті має запрацювати дитячий садок, а через рік – уже і школа. Під час зустрічі люди запитували, як можна записатися на влаштування в дошкільний заклад, адже електронної черги поки що немає. Народний депутат надав всі роз’яснення, також він запевнив присутніх на зустрічі, що першочергове право щодо влаштування дітей у дитячі садки матимуть діти з Озерної.
Також чимало питань стосувалося стосовно роботи ЖЕКів, приватних управлінських компаній,  місцевого сміттєзвалища.

У селах Копистин та Масівці люди цікавилися питанням створенням нових робочих місць, адже у цих населених пунктах роботи для місцевих замало. Також питали про розмитнення авто на євробляхах. На думку Сергія Лабазюка, розмитнення має бути, але не за таких «космічних» тарифів.