Нові меблі для учнів НВК

08/02/2019, Робота в окрузі

image

Днями помічник народного депутата Сергія Лабазюка вручив сертифікат на придбання шкільних меблів. Такий подарунок отримали учні 5-Д класу навчально-виховного комплексу №4, що у Хмельницькому.
Напередодні батьківський комітет звернувся у громадську приймальню. Батьки прохали надати кошти на придбання нових стільців. Розповідають, стан аудиторії, в якій навчаються діти, не критичний, однак потребує оновлення.
«Цей клас ми отримали у новому навчальному році, оскільки перейшли з початкової школи у старшу. Приміщення у задовільному стані, однак, як батьки, хочемо створити комфортніші умови для наших дітей», - розповідає мама Іллі Воробієвського Юлія.
Власними силами зробили косметичний ремонт та закупили жалюзі. Заміни потребують ще підлога та меблі, зокрема стільці та покришки для парт. Батьки зазначають, зробити все та відразу – дорого, тому заручаються підтримкою небайдужих.
«Середня ціна одного ослінчика – 420 грн. Викласти за один раз таку суму – важко, тому нам необхідна фінансова допомога благодійників. Отримавши кошти від Сергія Петровича, нам залишається додати незначну частину власних коштів і ми зможемо частково оновити меблі», - зазначає Юлія Воробієвська.

Навчальний процес неможливо уявити без техніки, тож на уроках учні та вчителі  послуговуються телевізором, який власними силами придбали ще кілька років тому. Пані Юлія розповідає, як батьки,  привчили дітей до того, аби чуже та власне майно цінували.
«Але, насамперед, це діти і втримати їх енергію вкрай важко, - зізнається пані Юлія. – На перервах вони бігають, штовхаються, тому трапляються і прикрі випадки».
Головне, зізнаються батьки, направити цю енергію у потрібне русло. Як варіант - давати завдання, для виконання яких потрібен нестандартний підхід.  Креативно та творчо діти віддячили за допомогу. Під час зустрічі батьки передали колективну дитячу роботу – аплікацію з трьома десятками паперових долоньок.
«Хоч діти і не були присутні на нашій зустрічі, проте всю їх вдячність та щирість можна відчути, поглянувши на яскраву аплікацію. Коли дивишся на дитячий виріб, то розумієш, що це найкраща винагорода за роботу», - ділиться враженнями помічник парламентаря Сергій Ковальчук.

Освіта має бути доступною та якісною, а це напряму залежить від умов, в яких навчаються учні. Наше завдання – створити відповідну матеріально-технічну в школах та садочках, щоб наші діти мали майданчик для розвитку. І лише в постійному діалозі один з одним ми зможемо виховати успішну націю.