Незабаром відбудеться відкриття спортивних містечок для молоді від Сергія Лабазюка

03/07/2017, Робота в окрузі

image

Декілька років поспіль народний депутат Сергій Лабазюк та його благодійний фонд окрім маси дитячих майданчиків стандартного та розширеного зразку, встановлюють дитячо-спортивні містечка у ОТГ 188 округу.

Так лише минулого року майданчики такого зразку встановлені у мікрорайоні Цукрового заводу, м. Волочиськ та у Гвардійській ОТГ.  Роком раніше, у 2015 - му такий встановили на стадіоні «Дружба», що в Волочиську.
«Такими містечками ми намагаємося долучити більше молоді до спорту та пропагувати здоровий спосіб життя. На розширених площадках є все необхідне для покращення фізичного здоров’я наших дітей. На сьогодні, вже встановлені містечка користуються  не аби якою популярністю серед молоді», - зазначають у фонді народного депутата Сергія Лабазюка «Ми поруч».

Розуміючи  потребу таких містечок у інших ОТГ, народний депутат дав завдання своїм помічникам встановити подібні площадки і у інших ОТГ Хмельницького та Волочиського районів.

Так станом на початок липня  вже підходять до завершення роботи по встановленню спортивних містечок у Наркевичській ОТГ, Волочиського району та Чорноострівській ОТГ Хмельницького.  Відкриття приурочують дням сіл – центрів ОТГ.

На проведення підготовчих робіт, закупку елементів та їх встановлення Сергій Лабазюк виділив в межах 200 тис. гривень.  У Чорному острові спортивне містечко міститиме 8 елементів: жим від грудей, орбітрек, тренажер  для м’язів біцепсу, гребний тренажер, гірка «Дельфін», ігровий комплекс, карусель ромашка та 3 лавки. У Наркевичах 10 елементів: тренажер для пресу, орбітрек, гребний та тренажер для м’язів біцепсу, жим від грудей – верхня тяга, гіперекстензія, турнік, брусся, прес та лавка.