Натхненні до роботи повернулися зі Львова медичні працівники Хмельницького району

03/07/2018, Робота в окрузі

image

Цими вихідними півсотні медиків з різних куточків Хмельницького району відвідали Львів. Сертифікат на поїздку до культурної столиці працівники комунального підприємства «Хмельницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» отримали ще в травні, з нагоди професійного свята. Такий подарунок їм презентував народний обранець Серій Лабазюк. Днями, подарований напередодні сертифікат, медпрацівники втілили у життя.
«У медичних сестер дуже відповідальна та важлива робота. Вони не лише лікують пацієнтів, а й турбуються про них, дуже часто забуваючи про власний відпочинок. Тому ми вирішили, що вихідні у Львові буде найкращим подарунком» , - зазначив помічник нардепа Леонід Гуцалюк.
Медичні працівниці екскурсією залишилися задоволені. Розповідають, повернулися із подорожі не лише з новими враженнями, а й натхненні до роботи, адже давно мріяли про відпочинок саме з колективом. Певні – такі поїздки потрібно організовувати частіше, адже це не лише нагода побачити цікаві місця нашої країни, а й можливість згуртувати колектив.
«Ми вдячні Сергію Петровичу та благодійному фонду «Ми поруч» за нові враження. Такі приємні емоції можна отримати у двох випадках – від улюбленої роботи і від цікавої поїздки з колективом», - ділиться спогадами працівниця медичного закладу пані Світлана.