Народний депутат підтримує талановиту молодь

12/07/2018, Робота в окрузі

image

Представники народного депутата Сергія Лабазюка вручили грошові сертифікати двом колективам талановитих дітей міста Хмельницького
Один із таких отримали вихованці гуртка авіамоделювання плацу творчості дітей та юнацтва обласного центру. Сьогодні цей гурток відвідує понад півсотні юних хмельничан. На заняттях хлопці та дівчата власноруч виготовляють мініатюрні моделі реальних літаків. Матеріали для поробок, розповідають, використовують різноманітні: від пінопласту до комплектуючих пропелерів. Їх доводиться шукати самотужки. Гуртківці кажуть, грошова підтримка від БФ «Ми поруч» неабияк потрібна їм для виготовлення нових конструкцій, які невдовзі планують представлятина міжнародних змаганнях.  

 «Участь у змаганнях будь-якого рівня потребує значних коштів. Не завжди, середньостатистична родина може собі таке дозволити. Тому, ми дуже раді, що благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» відгукнувся на прохання підтримати наших талановитих дітей. Для них це дуже важливо. Адже потрібно спонукати дітей у їхніх захопленнях до нових досягнень», -  подякував керівник гуртка з авімоделювання Генадій Соколов.

Завдяки підтримці Сергія Лабазюка та його благодійного фонду «Ми поруч» незабаром матимуть змогу захищати честь Хмельницького на змаганнях ще один колектив талановитих діток - «Перлинки Поділля». Сертифікат, який вручили помічники гуртківцям, покриє витрати на поїздку до Одеси, де відбуватиметься Міжнародний фестиваль-конкурс «Всі ми діти твої, Україно!».

Помічники Сергія Лабазюка зазначають, підтримувати та заохочувати молодь –  головний орієнтир роботи нардепа та його благодійного фонку.
«Інвестуючи в молодь, ми, зрештою, отримаємо в рази більше, адже саме діти – це основа нашого майбутнього. Ми розуміємо, наскільки важливо заохочувати молоде покоління, щоб вони досягали нових результатів, продовжували розвиватися та розвивати нашу країну», - зауважив помічник депутата Сергій Ковальчук.