Напрямок роботи народного депутата – індикатор болючих проблем виборців

14/05/2018, Робота в окрузі

image

Знову про наболіле говорили мешканці району під час зустрічей із народним депутатом України Сергієм Лабазюком. Цими вихідними депутат Верховної Ради України із робочими візитами відвідав села Захарівці, Бережанка та Водички, Хмельницького району.
На початку кожної зустрічі народний депутат привітав жінок із Днем Матері та подарував присутнім з нагоди свята торт.

Після ліричного вступу, одразу перейшли до робочих питань. Сергій Лабазюк проінформував людей про свої напрацювання в парламенті, зокрема в розрізі реформ, впровадження яких нині активно триває в країні. Найбільше уваги нардеп приділив сферам, що понад усе турбують простих людей -  освіті, медицині та пенсійному забезпеченню.

(на фото - зустріч Сергія Лабазюка у селі Захарівці) 

«Народний депутат – це голос людей у парламенті. Мені важливо почути ваші думки та пропозиції на рахунок тих змін, що відбуваються в країні. Безумовно, перед нами сьогодні стоїть безліч викликів і нових завдань. І потрібно, про них говорити. Для того, щоб я, як ваш обранець, знав в якому напрямку працювати та які рішення приймати», - зауважив Сергій Лабазюк.

(на фото - зустріч Сергія Лабазюка у селі Бережанка) 

Депутат розказав людям про можливості та інструменти, які сьогодні пропонує держава та закликав не бути байдужим до розвитку рідного краю та села. Зокрема, програми відшкодування коштів фермерами, кооперативам та селянам.
«Сьогодні ми живемо в досить не прості часи. Я, як депутат Верховної Ради не знімаю з себе відповідальність за це. Однак, давайте будемо реалістами. Сьогодні країна стоїть на порозі великих змін. І для того, щоб все у нас вдалося - зміни насамперед повинні статися у нас в голові», - сказав Сергій Лабазюк.

(на фото - зустріч Сергія Лабазюка у селі Водички) 
У свою чергу, доповнив парламентар, завжди готовий підтримати ініціативи людей та сприяти їх реалізації. Так, не залишили поза увагою й проблемні питання господарського характеру. Сергій Лабазюк пообіцяв взяти їх до уваги при розподілі наступного траншу субвенцій з держбюджету, над виділенням якого нині активно працює у столиці.

(на фото - зустріч Сергія Лабазюка у селі Водички)