Нам потрібен чіткий план дій - Сергій Лабазюк

05/03/2019, Робота в окрузі

image

Сергій Лабазюк 4 березня презентував ідею «Стратегії 19-25» у Купільській сільській раді під час робочої наради з активом. Він зазначив, що документ має стати платформою для об’єднання всіх, хто готовий працювати над соціально-економічним розвитком регіону:
«Я запрошую до співпраці керівників ОТГ, голів сільрад та сільських старост, депутатів місцевих рад, керівників підприємств та організацій, представників малого і середнього бізнесу та просто активних громадян».

Сьогодні є безліч можливостей для того, аби покращити якість життя мешканців регіону: кошти з державного та місцевого бюджетів, грантові програми, зовнішні та внутрішні інвестиції, фінансування благодійного фонду «Ми поруч» тощо:
«Як бачите, можливостей багато, потрібно їх реалізувати. Тому ми маємо напрацювати дієву модель спільної роботи на найближчі кілька років».
Презентації ідеї «Стратегії» передував звіт за період з 2014 до 2018 рр. Сергій Лабазюк розповів про результати роботи на окрузі та про законотворчу діяльність.
Опісля парламентар зустрівся з педагогічним колективом Купільської школи. Під час зустрічі він вручив фотоапарат для потреб закладу.

Результат - як стимул
Приміщення Купільської школи – велике та просторе. Нещодавно тут замінили вікна, що дає можливість економити на опаленні. У школі навчаються діти не лише з Купіля, а з сусідніх сіл. Першокласники Купільської ЗОШ цьогоріч переступили поріг Нової української школи. Для них адміністрація та вчителі створюють необхідний освітній простір згідно з вимогами оновленої системи.
Також відвідали Купільську сімейну амбулаторію. Нині там тривають ремонтні роботи. Вже оновили коридори. Невдовзі планують взятися за палату. У планах також реконструювати підсобне приміщення, де облаштують житло для лікаря. Таким чином створять додатковий стимул для залучення молодих кадрів.

Потрібне і нове обладнання, зізнаються в амбулаторії. Насамперед, це апарати для аналізів крові та сечі. Сьогодні пацієнтам доводиться їздити на обстеження до Волочиська. Аби зробити медицину доступнішою для сільських мешканців, за субвенційні кошти придбають аналізатор сечі.
Функціонує у Купілі і ДНЗ, куди також довозять дітей із сусідніх сіл. У закладі налічується понад 30 вихованців, для яких облаштували ігрову та навчальну зони, спальню, харчоблок. Відтак, діти мають можливості для розвитку та активного дозвілля.Принагідно Сергій Лабазюк вручив на амбулаторію сертифікат на придбання ліжок та сучасний телевізор на дитячий садочок.