Найвеселіша подія року

20/11/2018, Робота в окрузі

image

Фестиваль студентського гумору відбувся 16 листопада у приміщенні актової зали Хмельницького національного університету. Захід провели спеціально до Міжнародного дня студента, тому й головною вимогою до конкурсантів була саме наявність жартів на студентську тематику.
«Тематику підбирали саме до Міжнародного дня студента. Гуртожитки, сесія, навчання, пари – в учасників було завдання все це подати цікаво та якісно», - розповідає організатор фестивалю студентського гумору Анастасія Козак.   
Всього участь у фестивалі взяли 5 команд з трьох міст України – Хмельницький, Львів, Чернівці. За підсумками виступів учасників журі визначило переможця. Команда «Рожевий Кінг-Конг» сподобалися членам суддівської колегії найбільше. За словами переможців, їх успіх полягає в тому, що власні жарти вони беруть з простих життєвих ситуацій.
«Аби вдало виступити на сцені, потрібно проїхатися в переповненій маршрутці, поспілкуватися з бабусями – одним словом зробити все, щоб жарт «пережити». Комедія народжується в нас, і це найкраще, що є в гуморі», - розповідають учасники команди «Рожевий Кінг-Конг».

Друге місце посіли місцеві гумористи – «Свої люди», що представляли Хмельницький. Третіми стали «Ідеальна команда з Чернівців.

Як зазначає член журі Анна Боричко, для неї головним критерієм оцінки був саме авторський гумор.
«У деяких команд були жарти, запозичені з інтернету, з «Ліги сміху», КВН та інших гумористичних шоу. Для мене це було «мінусом». Ціную ті команди, які мають своє обличчя та які запам’ятовуються».
Призери фестивалю отримали кубки та грамоти, а також грошові сертифікати від співорганізаторів конкурсу – благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».

«У благодійному фонді завжди підтримують ініціативи молоді стосовно їх розвитку, здорового способу життя та гарного відпочинку. І фестиваль студентського гумору не став винятком, адже самі такі заходи стимулюють та мотивують наших молодих людей», - розповідає помічник народного депутата Сергій Ковальчук.
До слова, це вже другий фестиваль студентського гумору в Хмельницькому, щоправда минулого року участь у ньому брали лише місцеві команди. Наступний фестиваль студентського гумору планують провести вже у 2019-му. Третю гуморину організатори хочуть влаштувати на День сміху. Хоча плани в організаторів куди амбітніші. Зізнаються, є ідея створити щось схоже на популярне телевізійне шоу «Ліга сміху».