Нагородження переможців конкурсу «Новорічні іграшки»

28/12/2017, Робота в окрузі

image

Напередодні Нового Року у Хмельницькому районі обирали кращу новорічну іграшку. Традиційно конкурс ялинкових прикрас серед школярів організовує районний відділ освіти, аби діти із сільської місцевості мали можливість проявити свій талан та продемонструвати його на загал. Над поробками учні трудилися впродовж двох тижнів. Загалом на конкурс робіт подали більше семи десятків робіт.

Новорічні прикраси, обереги, зимові картини та навіть самі ялинки. Ідею для композиції та жанр декоративно-прикладного мистецтва в якому її виконувати учасники конкурсу обирали на смій смак. Єдина умова – матеріали для «хенд-мейду» повинні бути екологічні та безпечні. Учні Іванковецького НВК представили на конкурс символ 2018 року – собачку – виконаного із вати. За що і здобули перемогу у конкурсі.
Традиційно до відзначення переможців долучився благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч». Автори найкращих робіт отримали від благодійників солодощі.

«Таким чином ми хочемо приблизити дітям новорічний настрій та подарувати їм гарні враження. Й звичайно, за старання талановитих дітей відзначити подарунками», - відмітив Леонід Гуцалюк - помічник народного депутата Сергія Лабазюка.