Надійний тил

06/12/2019, Робота в окрузі

image

Вже шостий рік поспіль його відзначають у стані війни, у ході якої Збройні Сили України виконують свою почесну місію - захищають державний суверенітет, територіальну цілісність та спокій громадян. 
Щорічно помічники народного депутата Сергія Лабазюка відзначають тих, кому завдячують мирним небом. Так, вони взяли участь в урочистій частині  до Дня Збройних сил України, яка відбувалася у Хмельницькому військовому госпіталі.
«Тисячі людей розраховують на вас. Ви разом із військовими наближаєте нас до перемоги. На вас розраховують у моменти небезпеки та відчаю, і ви здатні не лише вилікувати, а й підтримати добрим словом», - зазначив помічник нардепа Сергій Ковальчук.

Присутні у залі – працівники шпиталю. Саме вони забезпечують безперебійну роботу закладу, вчасно надають допомогу пацієнтам, дбають про них та роблять все можливе, аби хворі якнайскоріше одужали.
На кожній війні поруч із бійцями завжди перебувають лікарі. Вони працюють в екстремальних умовах, рятують життя та здоров’я військових. Частина медичних працівників госпіталю – теж учасники Антитерористичної операції, неодноразово бували на Сході та не з чужих слів знають, що таке працювати в умовах бойових дій.
«На передовій немає часу для того, щоб думати про страх. Ти просто працюєш, бо знаєш, що на тебе та твою допомогу розраховують», - розповідають у госпіталі.
Щорічно у Волочиському центрі культури та дозвілля відзначають тих, кому завдячують мирним небом. Не залишився осторонь свята і народний депутат України Сергій Лабазюк. Його помічники вручили подяки та подарунки воїнам.
Серед присутніх у залі – учасники Антитерористичної операції на Сході,  працівники військового комісаріату та особовий склад військової частини, яка дислокується у Волочиську. Останні, до слова, цьогоріч відзначили першу річницю з дня створення.
У військовій частині служать 120 чоловік, серед них – чимало учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил. За мужність та вірність обов’язку військові неодноразово були нагородженні медалями та орденами. На жаль, посмертно орденами "За мужність" було нагороджено Романа Джерелейка та Геннадія Вернигору. 

Загалом, з Волочиського району за роки війни на Сході побували понад 1200 бійців, 11 з них – не повернулися до рідної домівки. Наразі у зоні ООС служать понад 200 мешканців краю. 
Місцеві артисти теж підготували для військових подарунок у вигляді концертної програми. До заходу колективи готувалися ретельно, підбирали репертуар з патріотичної тематикою.
Військовий – радше покликання, аніж професія, переконують військові, адже ті, хто одного разу одягнув військовий мундир, несуть відповідальність за рідну країну та її громадян.