Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького святкує своє 25-ти річчя

14/12/2017, Робота в окрузі

image

Візитівка Хмельницької області святкує 25-ту різницю від дня свого заснування. Чверть столітній ювілей відзначає Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Сьогодні це єдиний на теренах України «виш», який виховує справжніх патріотів нашої держави – професійних прикордонників. На урочистостях з нагоди пам’ятної дати завітав голова державної прикордонної служби України – Петро Цигикал, народний депутат України Сергій Лабазюк та інші почесні гості.

«Ми пишаємося вашим навчальним закладом, який за 25 років свого існування пройшов процес становлення та розвитку, і сьогодні займає достойне місце серед інших вищих навчальних закладів України. Високу якість освітнього процесу підкреслює те, що наші випускники займають ключові посади у своїх відомствах, збільшується кількість державного замовлення та відкриваються нові – конкурентно здатні спеціальності. Низький уклін Вам, дорогі прикордонники, за Ваш подвиг на сході країни. Міцного здоров’я, злагоди у родинах та тиші на кордоні», - привітав присутніх із річницею існування вищого навчального закладу народний депутат України Сергій Лабазюк.

В якості подарунку на 25-річний ювілей благодійним фондом «Ми поруч» на потреби закладу було надано коштовний сертифікат.