На сторожі комфорту

16/03/2020, Робота в окрузі

image

Щорічно у третю неділю березня комунальники відзначають професійне свято. Напередодні помічники народного депутата України Сергія Лабазюка завітали до комунальних установ Хмельницького та Волочиського районів, аби привітати тих, хто щодня стоїть на сторожі комфорту.

Зокрема, приїхали до села Богданівці, що неподалік обласного центру. У комунальному підприємстві тут працюють 12 чоловік. Місцеві роботою тутешніх працівників задоволені.  Кажуть, мають безперебійне водо та електропостачання, а якщо і виникає  проблема, працівники швидко її вирішують.
Втім, у сфері ЖКГ існують внутрішні проблеми. Володимир Дзюба, який вже давно на пенсії, але продовжує працювати, скаржиться, що  молодь не поспішає іти у комунальну сферу. Відлякує важка робота і не завжди висока заробітня плата, а працювати доводиться багато.

Комунальне підприємство обслуговує сусідні села Копистин та Івашківці. Поряд із щоденним справами прибирання, ремонтів, вивозу сміття -  втілюють масштабні проєкти. Наприклад, в минулому році запустили водогін в Івашківцях.