Многая літа

03/09/2019, Робота в окрузі

image

Помічники народного депутата привітали Дику Франю Мартинівну з 90-річним ювілеєм. Нині жінка проживає у селі Захарівці, що у Хмельницькому районі.
До гостей жінка звикла, адже має велику родину: троє дітей, шестеро онуків, дванадцять правнуків. Дочекалася жінка і одну праправнучку. Тож рідні часто приїздять на гостину до Франі Мартинівни.
Сама ж ювілярка зізнається, родина – це сенс її життя. У шлюбі з чоловіком Володимиром прожили 30 років. Після його смерті довелося важко працювати, аби поставити на ноги двох синів та доньку. Виховувала в них людяність та працьовитість, бо ж сама звикла жити за цими принципами.
Діти ж нині безмежно вдячні матусі за її настанови. Кажуть, що своїх дітей виховують так само, як це робили батьки.  
Все життя пані Франя присвятила важкій праці у колгоспі. Попри поважний вік, вона досі тримає невелике господарство. Зізнається, раніше було більше сили та здоров’я, аби поратися біля саду, городу та худоби. Тож зараз тримає лише птицю.
Франя Мартинівна народилася в Райківцях, а у Захарівці переїхала після одруження. За десятиліття, проведені тут, це село стало рідним. Сусіди та односельчани ювілярку люблять, цінують та поважають. Завжди допоможе порадою та розрадить добрим словом.