Многая літа!

23/01/2019, Робота в окрузі

image

Тамара Дика відсвяткувала свій 90-ий День народження. Привітати ювілярку зі святом завітали односельчани, представники сільської ради та помічники народного депутата Сергія Лабазюка.
Дика Тамара Миколаївна народилася 20 січня 1929 року в Росії. Там познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Василем, який народився в селі Захарівці Хмельницького району, а в сусідній країні проходив військову службу.
Подружжя повертається на малу батьківщину Василя. Своє життя пані Тамара присвятила дітям та школі – жінка працювала вчителькою російської мови в Захаровецькій ЗОШ. Усі випускники та педколектив згадують про Тамару Миколаївну, як професіонала своєї справи. Кажуть, вона – вчитель від Бога, була вимогливою, але справедливою.
Її учні та колеги не забувають про Тамару Миколаївну – щороку на День вчителя обов’язково навідуються в гості з подарунками та словами вітання. Крім того, кожного року запрошують жінку на зустріч випускників, щоправда відвідувати ці заходи пані Тамара вже не має  можливості через стан здоров’я.
Разом з чоловіком виховали і двох своїх дітей – сина Олександра та доньку Наталію. Олександр здобув фах військового лікаря. Наталія працювала в управлінні пенсійного фонду в місті Хмельницькому. Зараз жінка доглядає за матір’ю. Дочекалася Тамара Миколаївна чотирьох онуків та п’ятьох правнуків.
Помічники Сергія Лабазюка завітали до ювілярки з теплими словами вітання та традиційними подарунками.
«Такими жителями нашого району, як Тамара Миколаївна, ми пишаємося, адже вона все життя була прикладом для наслідування. Немає жодної людини, яка б обмовилася про пані Тамару поганим словом, а її колишні учні завжди згадують про свою вчительку як про хорошу людину та мудрого педагога. Ми бажаємо іменинниці многая літа, міцного здоров’я та благополуччя», - зазначила Галина Тенюх, помічник народного депутата.