Михайлів день

21/11/2019, Робота в окрузі

image

Віряни 21 листопада відзначають день архангела Михаїла. Він являвся пророкам, захищав людей від гріха і темних сил та допомагав нужденним. Крім того, Михаїл першим виступив проти Диявола і очолив небесне військо у війні з ним.
Тому Михайлів день вважається одним з найбільших релігійних свят. 21 листопада віряни  залишають роботу по господарству, напередодні посту збираються всією родиною разом із гостями за одним столом.
Крім того, у Михайлів день часто освячують нові храми, бо вірять, що архангел оберігатиме від усіх негараздів. Ім’я Михаїла носить церква, що у селі Захарівці. Святкове богослужіння зібрало чи не усю громаду. Згодом Михайлів День відзначали у місцевій школі.
«Приємно, що одвічні культурні цінності, зокрема й віра, передається з покоління в покоління, що наші діти виховуються на таких великих релігійних святах, як день архангела Михаїла. У такий спосіб ми закладаємо у дітях ті чесноти, якими мають володіти люди – добро, милосердя та любов до ближнього», - звернулася до присутніх помічниця народного депутата Сергія Лабазюка Галина Тенюх та вручила подарунок.