Мар’янівські футзалісти найкращі в Хмельницькому районі

14/02/2018, Робота в окрузі

image

14 лютого у обласному центрі відбувся турнір з футзалу серед команд Хмельницького району. За першість змагалися школярі 6-11 класів у двох вікових категоріях. Поганяти шкіряного м’яча з’їхалися гравці з восьми сіл.

Пропагувати здоровий спосіб життя та згуртувати молодь з різних куточків району – головне завдання змагань, які уже традиційно проходять у цю пору. Футзальний турнір четвертий рік поспіль організовують за сприяння народного депутата України – Сергія Лабазюка.

«Організацією таких спортивних змагань ми хочемо показати вам, що сьогодні є різні альтернативні види здорового відпочинку. Адже, сидіти на лавочках із сигарками та алкогольними напоями - вже давно залишилося в минулому. Сьогодні у моді – активний відпочинок та здоровий спосіб життя. Саме спорт вчить нас боротися, йти до мети та досягати перемоги. Сьогодні тут не буде переможців і переможених, адже головна перемога – це перемога над самим собою.
Хочу сказати, що здорова молодь – це запорука успішного майбутнього країни. Адже, найбільшим багатством для кожної держави є здоров’я кожної людини, в формуванні і збереженні якого фізична культура і спорт грає головну роль», - звернувся Сергій Лабазюк до учасників у ході відкриття змагань.

Після чого, команди поділили на дві підгрупи та почалися запеклі баталії. Зрештою, фортуна опинилася на боці футзалістів із Мар’янівки. Обидві команди у двох вікових категоріях повезли до дому золоті медалі та кубок за перше місце.
Всі команди, що зайняли призові місця отримали нагороди від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».