Лісничих області привітали з професійним святом

14/09/2018, Робота в окрузі

image

У третю неділю вересня працівники лісової галузі відзначають професійне свято. Напередодні Дня працівника лісу в Хмельницькому привітали представників лісових господарств краю. З вітаннями та подарунками на свято завітали і представники благодійного фонду «Ми поруч». У фонді зазначають, підтримка лісової галузі – надважлива, адже саме працівники господарства забезпечують екологічний щит країни.

«На святі – надзвичайно приємна та комфортна атмосфера. Лісничі – щирі та добрі люди, які виконують роботу, спрямовану на забезпечення доброту для наших дітей та внуків. Бо ж саме представники лісової галузі створюють та оберігають зелені легені та екологічну безпеку нашої держави», - розповідає помічник народного депутата Сергій Ковальчук.  
За словами начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Пешка, лісова галузь Хмельниччини останніми роками активно розвивається. Так, замість сировини почали реалізовувати готову продукцію.

«Ми не тільки вирощуємо та плекаємо ліс. За цей рік ми зробили величезний крок вперед  - почали створювати продукцію з великою доданою вартістю. Також в області почали опановувати побічне користування лісом – це реалізацію ягід, грибів, чаїв тощо», - розповідає начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко.
Загалом площа лісових насаджень Хмельниччина – 194 000 га, які обслуговуються зусиллями 1700 працівників.