Лікарі - герої нашого часу: Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни відзначив 30-річчя

06/10/2021, Робота в окрузі

image

Свій ювілей відзначив Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни. 30 років тому у медичному закладі прийняли перших пацієнтів. Його почали будувати ще при Радянському Союзі. Спочатку шпиталь мав з’явитись у місті Хмільник, однак через помилку у документації будівництво стартувало у тодішньому Хмельницькому районі

За час існування у шпиталі пролікували близько 170 тисяч учасників Другої Світової війни, афганців та чорнобильців, починаючи з 2014-го року - 16 тисяч воїнів російсько-української війни. 

Людмила Пінчук очолювала медичний заклад з 1992 по 2015 рік. За словами екс-керівниці, за цей час вдалось зробити чимало. З року в рік оновлювали матеріально-технічну базу, проте справжньою гордістю шпиталю був і залишається його трудовий колектив, який і створив ім’я та авторитет здравниці.

«30 чоловік, які прийшли працювати сюди ще до початку відкриття закладу, і досі трудяться задля порятунку наших подолян. Вони вклали у свою професію усю душу. Не зважаючи на вік, багато з них доїжджають на роботу з Камянця-Подільского, Чемеровець, Красилова. І як би не було важко, жоден не хоче йти працювати в іншу установу. Для них госпіталь – це значна чистина життя», - говорить Людмила Пінчук.


Завітали на урочистості і помічники народного депутата України Сергія Лабазюка. Підтримка парламентаря у медичному закладі відчувається постійно. До 30-ти річчя госпіталю працівники отримали подяки та цінні подарунки від благодійного фонду "МИ ПОПУЧ".


«Я чув найкращі відгуки про ваш заклад, про ту атмосферу, яка тут панує, про душевність, яка напрацьована роками та десятиліттями, і передається з покоління в покоління. А сьогодні, від імені народного депутата Сергія Лабазюка, хочу подякувати вам за вашу роботу, за той неймовірний вклад у здоров’я подолян. Сьогодні ви один із тих закладів, де рятують життя хворим на ковід. Тож бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, божого благословення вам та вашим родинам», - зазначив під час урочистостей помічник парламентаря Сергій Ковальчук.