Купільська школа – опорна

11/09/2019, Робота в окрузі

image

Новий навчальний рік – з новим статусом. Купільська ЗОШ стала опорним навчальним закладом. Нині тут навчається 170 учнів. Тож аби створити всі умови для навчання учнів та перевірити, чи має заклад необхідну матеріально-технічну базу, тут працювала комісія, створена при Волочиській районній раді. Помічники народного депутата Сергія Лабазюка також взяли участь у виїзному засіданні.
«Створення опорної школи – це додаткові можливості для учнів. Бо тепер замість фінансування багатьох навчальних закладах, кошти будуть спрямовуватися на один. А це означає, що аудиторії будуть оснащені технікою, взимку тут буде тепло, а серед учнів пануватиме здорова конкуренція, бо класи будуть повнокомплектними», - зазначила під час наради Валентина Ряба.
Купільській освітній округ – це три заклади: окрім опорної школи, ще є філії в Богданівцях та Попівцях. Загалом, тут навчають 280 дітей. Комісія РР та представники РДА оглянули, як триває перехід на новий статус. Результатом залишилися задоволені. Пересвідчилися і в готовності опорної школи та філій до опалювального сезону.

До слова, за сприяння Сергія Лабазюка на школу надійшли державні субвенції. Сто тисяч гривень спрямували на ремонт підлоги. Крім того, за рахунок благодійного фонду «Ми поруч» на шкільному подвір’ї облаштували спортивний майданчик. На тренажерах можуть займатися як діти, так і дорослі. За словами директора ЗОШ Григорія Райтаровського, діти облюбували новий спортивний об’єкт, тож ні на перервах, ні в позаурочний час не минають нагоди позайматися.