Комфортні умови лікування понад усе!

14/02/2018, Робота в окрузі

image

У Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни з року в рік проходять лікування та реабілітацію тисячі мешканців краю. Заклад розрахований на три сотні ліжко-місць.  Ще донедавна тут  поправляли здоров’я здебільшого ветерани Другої світової війни, чорнобильці та афганці. Вже як чотири роки лікарі та медичний персонал опікуються і сучасними ветеранами.

Аби перебування цих категорій людей стало більш комфортнішим, тут ремонтують час від часу палати та відділення. Медики запевняють, чимало уваги закладу приділяють меценати. За сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка тут відремонтували одну із палат в неврологічному відділені.  Власне, вона стала третьою, яку було відновлено  завдяки підтримці Благодійного фонду «Ми поруч» та народного обранця. 

Перевірити якість ремонту та подивитися в якому нині стані знаходиться заклад політик завітав особисто.
Під час візиту у  заклад народний депутат відвідав й одне із відремонтованих відділень. Сергій Лабазюк зазначив, що наразі  фінансування з боку держави стало більш суттєвим, тому кошти, які виділяються, потрібно освоювати як на оновлення самих приміщень,  так і на закупівлю сучасного обладнання.

«Ми зі своє сторони теж будемо робити все можливе, аби пацієнти, що приїжджають у госпіталь зі всієї області, перебували у комфортних умовах. Я переконався, що проблем на території закладу залишається ще чимало. І це завдання не лише керівництва госпіталю, а й наша, як народних депутатів та меценатів зокрема», - наголосив Сергій Лабазюк.