Команда, яка гідно представлятиме інтереси громади

16/09/2020, Робота в окрузі

image

Партія "ЗА МАЙБУТНЄ" Хмельниччина представила свою команду у Хмельницькому районі – Чорноострівській, Гвардійській та Розсошанській ОТГ. Участь у форумі взяли народні депутати Сергій Лабазюк і Віктор Бондар, депутат Хмельницької облради Сергій Іващук,  а також голова благодійного фонду "Ми поруч" та очільниця Хмельницької обласної організації "Жінки ЗА МАЙБУТНЄ!" Віолета Лабазюк.
Віолета Лабазюк приєдналася до команди партії «ЗА МАЙБУТНЄ» з тим, аби реалізувати чимало ідей на користь громади. 
"Як керівник благодійного фонду, я спілкувалася з багатьма жителями громад, знаю їхні потреби, головні проблеми. За цей час встигла напрацювати чимало програм, які зможуть поліпшити життя громад. Серед них і програми, спрямовані на захист дітей, забезпечення умов для їх гармонійного розвитку. Тепер ці завдання маю намір втілити, якщо буду обрана до депутатського корпусу обласної ради", - поділилася планами Віолета Лабазюк.
 Власне, усі представники громад, які об’єднали в команду "ЗА МАЙБУТНЄ" Хмельниччина, мають за плечима неабиякий досвід  і знають, як розв’язати головні проблеми краю. Саме в цій потужній команді, переконані, зможуть реалізувати найамбітніші плани на користь земляків.
"Ми сьогодні разом з вами створили команду, яка тут постійно живе, яка точно знає, що робити далі, яким шляхом рухатися вперед", - наголосив співголова обласної організації партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Хмельниччина, народний депутат Віктор Бондар.