Казка для дітей

17/12/2018, Робота в окрузі

image

Помічники народного депутата завершили розвезення подарунків. Вони завітали до кожного ДНЗ та кожної школи, аби подарувати наймолодшим солодке свято та створити позитивний настрій на увесь період зимових свят.
Яскраві ліхтарики, вбрана ялинка, кольорові прикраси та довгоочікувані подарунки – саме такими є традиційні атрибути новорічно-різдвяних свят. Особливо цю пору чекають діти. У дитячих садочках та школах напередодні канікул проходять новорічні ранки. Діти  заздалегідь готують яскраві костюми, вчать вірші та репетирують пісні, аби по завершенню свята отримати від Дідуся Мороза подарунки.

Щороку до цієї місії долучається і Сергій Лабазюк. Від народного депутата школярі та вихованці дитсадків отримують солодкі подарунки. Цей рік не став винятком  - майже 22 000 дітей округу подарували смачні презенти від парламентаря, які обійшлися у понад 1 млн грн.
«Ми, як батьки, кладемо нашим діткам пакунки і під подушку у ніч на святого Миколая, і під ялинку на Новий рік. На ці подарунки вони, звісно, очікують, а ось на подарунки в школі чи дитсадку – ні. Уявіть радість дитини, коли вона отримує неочікуваний солодкий презент! Тому ми вдячні Сергію Петровичу за ще одну яскраву мить для наших дітей», - розповідають батьки.
Діти – це наше майбутнє, адже саме вони вже невдовзі будуть будувати успішну та процвітаючу Україну. Тому дуже важливо подбати про створення максимально комфортних умов для їх розвитку та дозвілля, даруючи їм приємні та яскраві емоції.