Художня школа святкує ювілей

25/10/2018, Робота в окрузі

image

Хмельницька дитяча школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відзначила свій 50-річний ювілей. Урочистості з нагоди свята відбулися 24 жовтня. З подарунками завітали і помічники народного депутата Сергія Лабазюка.

П’ятдесят років тому поріг школи переступили 60 учнів, яких навчали 2 педагоги. Сьогодні, через півстоліття потому, у цих стінах  художню освіту здобуває майже 900 вихованців, а допомагають їм у цьому 24 викладача.
У закладі намагаються не зупинятися на досягнутому, про що й свідчить відкриття інклюзивних класів. Тепер відвідувати позашкільні заняття можуть й діти з особливими освітніми потребами.

За постійну працю та прагнення до вдосконалення колектив отримав подарунки та слова вдячності від випускників, представників влади та гостей свята. Усі без винятку працівники художньої школи роблять неабиякий вклад у розвиток молодого покоління, переконані у благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч».
«Від імені Сергія Лабазюка дозвольте привітати Вас зі святом та подякувати за те, що Ви робите для дітей нашого міста, адже за півстоліття Ви випустили не одне покоління художників. Ці діти точно знають, що є прекрасним, а що потворним. І це розуміння прекрасного стосується не лише  мистецтва, а й інших аспектів життя», - звернувся до присутніх помічник нардепа Сергій Ковальчук.  

Помічники депутата від імені Сергія Лабазюка відзначили подяками та грошовими винагородами працівників закладу.  Крім того, аби покращити матеріально-технічну базу закладу, подарували сучасний телевізор.