Хмельниччина – лідер аграрного сектору в Україні

19/11/2018, Робота в окрузі

image

Перше місце по вирощуванню ранніх зернових культур та рекордний врожай кукурудзи – з такими показниками цього року на Хмельниччині завершують збір врожаю. Значний внесок у розвиток сільського господарства краю зробили  аграрії Хмельницького району. За свою сумлінну працю напередодні Дня працівника сільського господарства вони отримали вітання та подарунки, зокрема і від народного депутата України Сергія Лабазюка.
«Аграрний сектор – ключовий в економіці країни. Саме ця галузь є бюджетоутворюючою, і найбільше це відчутно на рівні села. На соціальних угодах з аграрними компаніями «тримаються» соціальні заклади, які є на території того чи іншого населеного пункту», - зазначає помічник народного депутата Леонід Гуцалюк.

Помічники Сергія Лабазюка взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівника сільського господарства і у Волочиському районі. Принагідно нагородили кращих представників галузі краю.
До слова, Волочиський район є одним з кращих в області за розвитком тваринництва. Не відстає край і за показниками у рослинництві: за підсумками цього року з 1 га зібрали 73 ц зернових, а врожайність цукрової сировини складає близько 550 ц з 1 га.
Не зважаючи на те, що збір врожаїв щойно завершився, аграрії Хмельниччини вже готуються до наступних посівів та сподіваються на те, що прийдешній рік теж буде успішним для галузі.