Хмельничани представлятимуть Україну на чемпіонаті світу з карате

03/10/2019, Робота в окрузі

image

Хмельницькі каратисти представлятимуть Україну на чемпіонаті світу, який відбудеться 9-10 листопада в Японії. До Токіо на змагання поїдуть двоє подільських спортсменів – Олександр Тимець та Олена Вересняк. Наразі вони посилено готуються, аби якнайкраще представити нашу країну на міжнародній арені.
Олександр займається карате вже майже двадцять років. За цей час неодноразово здобував перемоги на різноманітних змаганнях. У Токіо планує поповнити свій арсенал нагород.
«На міжнародних змаганнях Україна останнім часом показує досить серйозні результати. Рівень спортсменів достатньо виріс, тому можемо боротися за медалі», - розповідає Олександр.
Інша наша представниця – Олена. Вона у спорті теж давно, щоправда карате займається останні дев’ять років. До цього жінка грала у футбол та волейбол. Спортсменка неабияк хвилюється, бо перший поєдинок матиме з японкою: «Моя суперниця – в топі бійців. Я думаю, що це буде складний  поєдинок, бо вона ж буде змагатися на Батьківщині».
Поїздка на чемпіонат є досить дорогою. Частину витрат беруть на себе організатори, проте цього недостатньо. Тож подільських каратистів підтримав народний депутат України Сергій Лабазюк. Його помічник вручив сертифікат на суму в 125 тисяч гривень. До слова, це не перша допомога на поїздку від нардепа.

«Спортсменам витрати  покривають японці,  а тренери змушені їхати за власні кошти. Ми минулого року також зверталися до Сергія Петровича, він допоміг. І цього разу не відмовив», - зазначив президент  Хмельницької обласної федерації  карате кіокушинкай Іван Шимків.
Секція карате у Хмельницькому діє вже двадцять років. Займаються тут близько п’ятдесяти спортсменів. Наймолодшим - лише сім років.