Гучно та весело відзначили у Волочиському районі День села

30/09/2019, Робота в окрузі

image

Поляни, Гарнишівка, Медведівка та Сарнів – у пятницю, 27 вересня, у Волочиському районі низка населених пунктів відзначали День села та Храмове свято. Останнє, до речі, припало на велике релігійне – Воздвиження  Хреста Господнього. Тож вранці, як і годиться, прихожани зібралися у місцевому храмі. У молитві разом просили мирного майбутнього для України. А ввечері всі зібралися на святковий концерт, підготований силами місцевих артистів.

У суботу, 28 вересня, естафету перейняли в селі Глядки. На свято у місцевому клубі прийшла ледь не уся громада – від наймолодшого до найстаршого. Глядачі у залі почали збиратися ще задовго до початку концерту, ділилися один з одним останніми новинами та бажали гарного настрою.
А приємні емоції та враження дарували аматорські колективи та сольні виконавці, які один за одним підіймалися на сцену. Їх виступи супроводжувалися бурхливими оплесками.
Кожен населений пункт відвідали помічники народного депутата Сергія Лабазюка, передали теплі слова вітання та подарунки.