Фонд «Ми поруч» інвестуватиме у здорове майбутнє дітей Хмельниччини – Віолета Лабазюк

14/09/2020, Робота в окрузі

image

Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» і надалі інвестуватиме у здорове та щасливе майбутнє дітей та активно співпрацюватиме з громадою Хмельниччини у реалізації соціальних проектів», - зазначила голова благодійного фонду Віолета Лабазюк під час урочистого відкриття сучасного спортивного майданчику у селі Мацьківці.
Захід відбувся напередодні Дня фізичної культури та спорту. У селі Мацьківці проживає чимало дітей та молоді, тому потреба у активному та здоровому відпочинку назріла уже давно. Можливим це стало лише завдяки благодійному фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Тренажери та спортивне спорядження розраховані як для дітей, так і для дорослих. Тому така спортивна платформа у сільській місцевості дасть можливість молоді з користю проводити час та згодом виборювати нові звитяги для області.

Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» уже впродовж 8 років активно займається пропагандою здорового способу життя та популяризацією спорту серед дітей та молоді. Фонд традиційно долучається до проведення спортивних заходів та нагородження переможців області.
«Це уже 46 спортивний майданчик встановлений в області за сприяння Фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч», - нагадала пані Віолета і додала, що  фонд і надалі сприятиме у реалізації не лише спортивних, а й освітніх та соціальних проектів області для того, щоб забезпечити дітям можливість зростати, розвиватися у комфортних умовах та мати доступ до сучасних освітніх ресурсів.
Голова фонду Віолета Лабазюк не залишила без уваги й учнів школи у с. Поляни Волочиської ОТГ. Очільниця завітала на змагання з волейболу. Водночас, приїхала туди не з пустими руками. Після завершення заходу В. Лабазюк привітала усіх із святом та нагородила учасників змагань. Урочисті відвідини не оминули і місто Волочиськ, де відбулися спортивні змагання з гандболу та волейболу. Команди отримали не лише фізичний драйв та насолоду від гри, а й новий спортивний інвентар та грошовий сертифікат.

«Наші діти мають зростати у кращому майбутньому. Ми за майбутнє наших дітей!», - підсумувала Віолета Лабазюк і побажала учасникам нових перемог.