Фестиваль колядок та щедрівок відлунав у Волочиській ОТГ

22/01/2018, Робота в окрузі

image

Цикл Різдвяно-Новорічних святкувань у Волочиській об’єднаній територіальній громаді завершився фестивалем щедрівок та колядок. Традиційний конкурс цього року об‘єднав 28 творчих колективів із різних куточків ОТГ. Учасники фестивалю віншували та колядували ці сцени міського будинку культури, сповна зануривши усіх присутніх у святкову атмосферу.  У репертуарі артистів були як автентичні, із багатолітньою історією, пісні, так і – авторські, сучасні щедрівки. Відповідально та з не абияким креативом учасники дійства підійшли до власних костюмів та образів.

У підсумку, ані переможців, ані переможених не визначили, позаяк усі колективи продемонстрували у своєму виступі високу майстерність та оригінальність. За участь у фестивалі конкурсанти отримали подяки від голови міської Волочиської ОТГ Костянтина Черниченка та солодкі подарунки від народного депутата Сергія Лабазюка.

«Нехай усі ті побажання та віншування, що сьогодні лунали із ваших вуст зі сцени – повертаються вам сторицею. Бажаю, аби ці святкові дні принесли Вам багато радості та наснаги на цілий рік, а життя було солодким, як ці подарунки», - привітав учасників фестивалю Володимир Петрук, помічник народного депутата Сергія Лабазюка.