Єднання через молитву та українську пісню

09/09/2019, Робота в окрузі

image

Спільна молитва об’єднала прихожан костелу у селі Мацьківці. У місцевій святині громаду зібрали відразу два свята -  народження Пресвятої Діви Марії та Храмове свято.
Віряни села Мацьківці не пропускають жодного святкового богослужіння. Навідуються сюди і на недільні служби. А з нагоди народження Пресвятої Діви Марії сюди завітали римо-католики і з сусідніх населених пунктів. Бо ж назва тутешнього костелу відповідає великому релігійному святу.

Місцеві переконані, щира молитва та віра допоможуть подолати будь-які труднощі. Тож, насамперед, моляться за мир в Україні. Долучилися до молитви і помічники народного депутата Сергія Лабазюка та вручили подарунки. Привітав вірян і єпископ Ян Нємєц.


А у двох селах – Іванівка та Сергіївка – відзначили Дні сіл. Обидва – невеликі населені пункти у Волочиському районі. Попри це, власними силами організували справжні святкові концерти, спекли запашні короваї, якими пригощали всіх охочих.

У таких маленьких селах свята перетворюються на затишні сімейні вечори, адже всюди – знайомі обличчя та щирі посмішки. Усі радіють спільному святу, вітають один одного та розповідають останні новини.
Учасниками заходу стали і помічники народного депутата України Сергія Лабазюка. Вони привітали місцевих з Днем села. В Іванівці подарунки отримали наймолодші мешканці та пари, які відсвяткували «золоте» весілля, а в Сергіївці нагородили учасників АТО - тих, хто, ризикуючи власним життям та здоров’ям, захищає рідну землю.