Дякуємо за перемогу!

09/05/2019, Робота в окрузі

image

Народний депутат України Сергій Лабазюк та депутати політичної партії «Поруч» привітали членів ветеранських організацій міста Хмельницького з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочистий захід відбувся 9 травня у Хмельницькому політехнічному коледжі.

Дві сотні сивочолих, серед яких  учасники бойових дій, діти війни та нащадки героїв, зібралися у залі коледжу. Сьогодні їх об’єднало свято, за яке вони боролися довгих шість років. Відстоювали мир на рідній землі за рахунок здоров’я, крові та життя. Своїх побратимів, які загинули на фронтах, вшановують хвилиною мовчання.
Із трепетом в голосі та сльозами на очах ветерани пригадують ті події. Кажуть, 9 травня приносить і радість, і сум одночасно, адже за таку довгоочікувану перемогу довелося заплатити високу ціну. У кожного з присутніх своя воєнна історія. Хтось під час бойових дій втратив здоров’я, хтось не дочекався з війни батька, а у когось Друга світова забрала дитинство.

Щороку свято 9 травня для членів ветеранських організацій Хмельницького організовує народний депутат України Сергій Лабазюк та депутати політичної партії «Поруч».
«Трагічна сторінка історії має стати уроком для сучасного покоління. Тим паче сьогодні, коли на території нашої країни знову триває війна, зауважує Сергій Лабазюк. Ми вдячні нашим дідам та бабусям, які боролися за наше спільне майбутнє. І сьогодні вони – приклад для наших воїнів та підростаючого покоління», - зауважує Сергій Лабазюк.

Сивочолі гості разом із артистами в унісон співали воєнних пісень та між собою ділилися своїми воєнними історіями. Така зустріч для ветеранів – це нагода побачити побратимів, вшанувати загиблих та відзначити свято спільної перемоги. Усі гості отримали продуктові набори.
Традиційні заходи з нагоди 9 травня  відбулися і у місті Волочиськ. Зокрема, за підтримки народного депутата України Сергія Лабазюка організували шахово-шашковий турнір. Також помічники нардепа взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави.