Два в одному: спорт та патріотичне виховання

05/11/2018, Робота в окрузі

image

Фінал кубку Хмельницького району з футболу на честь загиблого воїна-інтернаціоналіста Олександра Батурка відбувся 4 листопада у Хмельницькому. За перемогу змагалися команди двох сіл – Розсоша та Пирогівці.  Кубок отримали футболісти з Розсоші.
Футбольний турнір з футболу розпочався в жовтні. Всього за перемогу боролися 14 команд району. Найсильнішими виявилися футболісти Розсоші та Пирогівців, які й зійшлися у фінальному поєдинку.  Перемогу здобула розсошанська команда. Пироговецькі футболісти, які були чемпіонами минулого року, цього разу поступилися суперникам з рахунком 3:0.
«До фіналу ми йшли впевнено – вигравали кожну гру. Дуже хотіли отримати кубок, бо наша команда вже вигравала 9 років тому і ми хотіли повторити цей тріумф. Суперник був сильним, тому гра була важкою, але нам пощастило більше», - коментує перемогу капітан ФК «Розсоша» Олександр Самсонюк

Організаторами змагань є Спілка воїнів-афганців  Хмельницького району, спортивне товариство «Колос» та благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч», які вже четвертий рік поспіль забезпечують призовий фонд Кубку. Загалом турнір проводять вже 11 років на честь загиблого воїна-інтернаціоналіста Олександра Батурка.
«У благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» велику увагу приділяють підтримці молоді та спорту. Ми постійно організовуємо змагання або долучаємося до спортивних подій, які відбуваються у Хмельницькому районі. Такі спортивні події, як Кубок району з футболу на честь Олександра Батурки сприяють фізичному розвитку молоді та патріотичному вихованню», - зазначає помічник народного депутата Леонід Гуцалюк.