Допомога, яка поруч

27/04/2020, Робота в окрузі

image

Уряд прийняв рішення продовжити карантин до 11 травня через поширення коронавірусу. У зв’язку з цим у благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» розпочали акцію, яка має на меті забезпечити людей похилого віку продуктами харчування. Саме літні люди перебувають у найбільшій зоні ризику зараження, тому лікарі рекомендують їм залишатися вдома та уникати людних місць, щоб убезпечити себе від недуги.
Розпочали акцію із Хмельницького. Продукти харчування, а це цукор, мука та макаронні вироби, розвезли у чотири ветеранські організації обласного центру.  Першими допомогу отримали у спілці мікрорайону Озерна. Вони опікуються ветеранами військової служби, воїнами-інтернаціоналістами та пенсіонерами з особливими потребами, що проживають у мікрорайоні Озерна. Тут підопічним надають правову підтримку.
Олександр Власенко, голова ради ветеранів, зазначає: така підтримка – на часі, адже більшість пенсіонерів та ветеранів опинилися у скрутному становищі. Тому продуктові набори із офісу розвезуть волонтери по квартирах та будинках підопічних.

Наступним етапом стане розвезення продуктових наборів у Хмельницькому та Волочиському районах. Помічники нардепа доставляють їх у селищні ради округу №188, а соціальні працівники передадуть одиноким людям похилого віку.