Допомога у боротьбі з поширенням коронавірусу

25/03/2020, Робота в окрузі

image

Наша держава, як багато інших країн світу, зіштовхнулася з глобальною проблемою – поширення коронавірусу. Станом на 25 березня цією недугою в Україні заразилися 145 осіб, 5 з них – померли. Загалом, у світі інфіковано майже 400 тисяч людей, понад 18 тисяч з яких – летальні випадки. Варто згадати і той факт, що понад 40 тисяч осіб видужали, у тому числі і один громадянин України.
З метою збереження життя та здоров’я людей по всій території України запровадили карантин. Припинили навчання у школах, садочках та вищих навчальних закладах, обмежили рух громадського транспорту; скасували міжміське та міжобласне сполучення; зачинили місця масового скупчення людей, окрім аптек та продуктових магазинів.

Всіх людей закликають дотримуватися правил карантину, зокрема, виходячи у людні місця не забувати про засоби захисту – рукавички, антисептики та маски. Саме цих засобів сьогодні бракує на місцях. Тому у благодійному фонді Сергія Лабазюка замовили партію захисних масок для потреб медичних закладів округу №188.
Першу партію, кількість якої становить 18 тисяч, вже розвезли по деяких об’єднаних територіальних громадах округу. Їх роздадуть медичним працівникам, робітникам соціальної сфери та місцевим мешканцям.
На цьому роботу по забезпеченню захисними матеріалами не припиняють. Вже замовили наступну партію масок, яку невдовзі розвезуть по інших населених пунктах області.