До Волочиська з’їхалися найсильніші люди західної України

12/03/2019, Робота в окрузі

image

Цими вихідними у Волочиську відбувся відкритий чемпіонат із жиму лежачи, участь  у якому взяли понад 40 спортсменів з різних куточків України. Змагання зібрали силовиків з Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.  За перемогу спортсмени боролися  у різних вікових та вагових категоріях. 
«У сьогоднішніх змаганнях беруть участь понад 40 учасників. Ми залучили дуже багато молоді, тим самим пропагуємо здоровий спосіб життя», - розповідає організатор змагань, власник спортивного центру Дмитро Сіньков.
«Ми раді вітати учасників  змагань у нашій громаді. Ми не залишаємося осторонь. Завжди долучаємося до таких ініціатив, бо так ми піклуємося про наше майбутнє», - зазначає начальник відділу організаційної роботи Волочиської міської ради Олександр Петлюк.
Серед учасників – діти. Вони показали неабияку фізичну підготовку. Так, наймолодшому учаснику всього лише 12 років. Він вижав 40 кілограмів, а це більше за його власну вагу.  Розвінчували міфи про «слабку стать» і жінки. Загалом, рекорд змагань склав 212,5 кг.

Також визначили переможців серед чоловіків з багатоповторного жиму лежачи. Завдання спортсмена - підняти штангу власної ваги якомога більшу кількість разів. Тут титул найсильнішого здобув хмельничанин, який вижав 65 кг 38 разів.
Пауерліфтинг – вид спорту, кількість прихильників якого щороку збільшується як в Україні, так і за її межами. Своїх чемпіонів-силовиків має і Волочиський край. Серед інших - Вадим Довганюк. Він неодноразовий чемпіон та рекордсмен світу з пауерліфтингу. Саме Вадим і став головним суддею на змаганнях:
«Наша мета максимально залучити молодь до занять спортом, щоб вони розвивалися та оздоровлювалися. Нам важливо піднімати спорт не лише на професійному рівні, а й на аматорському».
Серед учасників і Руслан Шевцов, який виступає відразу у трьох ролях – як співорганізатор, як учасник і як тренер. І сам Руслан, і його вихованці показали хороші результати на змаганнях. Таким чином, зазначає тренер, показує на власному прикладі, що таке спорт та здоровий спосіб життя. 
До організації чемпіонату ініціатори залучили міську раду, підприємців, меценатів та благодійників. Підтримав проведення турніру і народний депутат Сергій Лабазюк. Помічники парламентаря, які були присутні на заході, побажали всім учасникам успіху і подякували за те, що вони пропагують здоровий спосіб життя.
«Ми готові підтримувати наших спортсменів, адже в них є великий потенціал та жага до перемоги. У роботі нардепа розвиток галузі спорту та фізичної культури є одним із пріоритетним, адже так ми інвестуємо у здорову та успішну націю», - зазначила помічник парламентаря Валентина Ряба.

По завершенню заходу всіх переможців у різних категоріях  нагородили  медалями, кубками та подарунками.
Відкритий чемпіонат з жиму лежачи у Волочиську проводили вперше, а вже влітку організатори обіцяють провести «Богатирські ігри», які стануть продовженням системної роботи щодо розвитку спорту на Волочищині.