До школи з подарунками від нардепа

08/06/2018, Робота в окрузі

image

За традицією - наприкінці весни, початку літа – у садочках відвирували заходи з нагоди прощання з дитинством. Перший випускний – важливий етап в житті кожної малечі. Шестирічні дітлахи попрощалися з рідними стінами садочка та вступили у поки що незвіданий світ майбутніх першокласників. Це урочиста мить для дітей та хвилююча - для батьків, адже попереду на них чекає безмежний світ відкриттів та пригод.

Підготовкою до школи з майбутніми учнями ретельно займалися вихователі. А про те, щоб діти не лише морально, а й матеріально були готові до занять, подбав народний депутат України Сергій Лабазюк.
Для кожного маленького випускника садочка, що знаходять в межах округу №188 (територія Хмельницького, Волочиського районів та частина міста Хмельницького), було придбано набори першокласників.  Аби подарувати наснагу до наступного, важливого періоду життя у школі кожній дитині вручили яскраві папки з канцелярією.
Отримавши, пакунки малеча навипередки перераховувала їхній вміст. «Ручки, олівці, зошити, альбом та щоденник. Все це потрібно - щоб вчитися. Про школу нам багато розповідали у садочку, тому мені вже не терпиться все це використати на уроках», каже випускниця Хмельницького ДНЗ Вероніка Вінівітіна.

Мама однієї з випускниць - Наталія Саєнко зауважила: «Канцелярські набори є насамперед допомогою нам - батькам у зборі діток до першого класу. Скільки всього потрібно придбати. А так, частину необхідного уже будемо мати».
Такі пакунки з необхідним приладдям презентували помічники нардепа випускникам ДНЗ й у Волочиському та Хмельницькому районах. Разом із тим привітали малечу з першим випускним й депутати політичної партії «Поруч».

На святкуванні у Війтовецькому ДНЗ, Волочиського району, подарунки отримали не лише випускники. Згідно звернення до громадської приймальні помічники нардепа вручили на садочок- повноцінний комплект посуду.
З метою вручити подарунки депутати політичної партії «Поруч» та помічники Сергія Лабазюка відвідали випускні вечори садочків й Хмельницького району.

«Дорогі діти,  незабаром школа відкриє для вас двері у дивовижний світ, сповнений цікавих знань, пригод та відкриттів! Пам’ятайте, що знання – це великий скарб, а вміння вчитися та наполегливі старання – це ключ до нього. Тож, завзято підкоряйте учнівські вершини та впевнено крокуйте до нових перемог на благо нашої держави. А ці набори першколасників, нехай
стануть вам у пригоді за шкільною партою»
, - звернувся до присутніх помічник Сергія Лабазюка – Леонід Гуцалюк.
Нагадаємо, акцію на підтримку майбутніх першокласників народний депутат організовує традиційно уже котрий рік поспіль. Так, цього року у межах всього 188-го округу було роздано понад дві тисячі наборів першокласників.