Дні села та Храмові свята – 188-ий округ вихідними святкував

09/07/2018, Робота в окрузі

image

День села Велика Калинівка, що у Хмельницькому районі, 6 липня відбулося Храмове свято. Представники народного депутата Сергія Лабазюка долучилися до святкувань та привітали громаду. Від імені депутата вручили сертифікат на поїздку, а кращих  нагородили грошовими заохоченнями.
На Волочищині цими вихідними теж святкували. Так, села Сарнів та Гречана відзначили храмові свята. З нагоди свята від народного депутата Сергія Лабазюка прихожани отримали сертифікати на поїздку у святі місця.
Паралельно зі святом Івана Купала відзначали День села в Писарівці та Шмирках. Народний депутат особисто привітав громаду. Зазначив, село – це опора українського розвитку, саме тому сільські громади потрібно підтримувати.
«Надзвичайно приємно, що попри щоденні турботи та проблеми, все ж є речі, які нас об’єднують. Я вам бажаю й надалі залишатися згуртованими, адже тільки разом ми можемо досягти процвітання та добробуту», - звернувся до громади Сергій Лабазюк.
З нагоди свята від Сергія Лабазюка Писарівка отримала сучасну техніку, а село Шмирки – грошовий сертифікат на потреби громади. Благодійний фонд «Ми поруч» та нардеп долучилися до організації святкування. Так, до сіл привезли традиційні смаколики та частування.