Дмитрів день

08/11/2019, Робота в окрузі

image

Віряни відзначають 8 листопада день пам’яті Дмитра Солунського. Його започаткували ще у Київській Русі відразу після прийняття християнства. Це релігійне свято пов’язують із патріотизмом та військовою справою. Тож для українців цей день набуває особливого значення.

Спільна молитва за мир та Україну цього дня об’єднала прихожан у Немиченцях, Малих Орлинцях та Рижулинцях, адже у тутешніх церквах у цей день відзначають ще й Храмове свято.
Помічники народного депутата Сергія Лабазюка долучилися до літургії, побажали вірянам миру та злагоди, а також вручили сертифікати  з нагоди свята.
День села 8 листопада відзначили у селі Петриківці, що у Волочиському районі. Попри холодну осінню погоду, у місцевому клубі зібралося чимало людей. Вони з оваціями зустрічали артистів, які підіймалися на сцену, зі щирою посмішкою вітали односельчан, які цього дня отримали нагороди.
Завітали з подарунками і помічники народного депутата Сергія Лабазюка: «Ми раді стати частиною вашого свята. Приємна і дружна атмосфера, яка панує у цьому залі, заряджає на позитив. Бажаємо вам, аби щодня ваше життя було наповнене такими яскравими, як сьогодні».