Для зручності громади, або обіцянки, що виконуються

21/06/2016, Робота в окрузі

image

«Якщо ти щось обіцяєш людям – ти маєш це виконувати», - так під час зустрічей з громадами зазначає Сергій Лабазюк.
І це не пусті слова, в цьому вже на практиці неодноразово переконуються жителі Хмельницького та Волочиського районів. Постійні звернення, як до самого депутата, так і до його громадських приймалень, розглядаються та по мірі черги, виконуються.

Так на минулій, черговій, зустрічі  з нардепом, громада села Олешин звернулася до парламентаря, з проханням допомогти відремонтувати коротший автошлях, що з’єднує село з обласним центром.
Загалом тут є дві дороги, якими можна добратися до села з Хмельницького, один кращий – проте довший, а інший хоч і коротший, але не зручний. Жителі слища кажуть, постійно користуються останнім, він хоч і не в найкращому стані, проте економить час. Проблема із ним особливо відчутно постала в останні роки. Польова дорога стала нагадувати «смугу перешкод», саме тому і звернулися до Сергія Лабазюка.
Вже минулого тижня тут розпочали ремонтні роботи. Щебнем просипали  найбільш складні ділянки автошляху із сторони міста.

«На сьогодні ми засипали дорогу, що з’єднує селище  із сторони міста. Проте на цьому роботи тут не завершуються, в подальшому ми плануємо цей автошлях доробити із сторони села», - каже помічник народного депутата Леонід Гуцалюк.