Дитячі забави та святковий концерт: жителі Писарівки відзначили 428-річчя з дня заснуванння села

11/07/2021, Робота в окрузі

image

На днях місцеві жителі Писарівки відзначили 428-річчя з дня заснування села та свято Івана Купала. Безліч розваг очікували на відвідувачів дійства. Жителі Писарівки насолодилися українськими піснями, танцями і смаколикамм, які підготували їм представники благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка "МИ ПОРУЧ".

Минулого року святкуванння не проводили через карантин, тому цьогоріч на дійстві зібралося більше тисячі людей. На святкування у Писарівку завітав і сам парламентар Сергій Лабазюк. Він наголошує, після довгих карантинів людям потрібно гарно розважитись.

"Особисто отримав заряд позитивних емоцій від спілкування з дітками і місцевими жителями. Після затяжних карантинних обмежень – саме те, чого так довго нам не вистачало. Вже традиційно разом з помічниками підготували для місцевих мешканців подарунки та смаколики, а наймолодших гостей свята чекали розваги
Знаєте, доки є українське село, доти буде жити українська культура. І мені дуже приємно бачити на таких заходах молодь, яка завзято переймає прадавні традиції. Це гуртує покоління та надихає на добрі справи"
, - говорить Лабазюк. 

На свято також завітав директор Писарівської загальноосвітньої школи. Він розповідає, школу відвідує 170 дітей, усі вони полюбляють займатися спортом, і навіть заснували футбольну команду. Тому для спортивного розвитку школи благодійний фонд "МИ ПОРУЧ" подарував спортивний інвентар.


У селі процвітає самодіяльність, що помітно з різноманіття співочих колективів. Серед них і гурт “Писарівчанка”, який утворився ще у 2000-х роках. Та існуючи такий довгий час учасниці гурту виходять на сцену без костюмів, тому помічники депутата за підтримки благодійного фонду подарували їм сертифікат на придбання сценічного вбрання.Не залишив без уваги народний депутат й те, що у селі за 1,5 роки народилося 27 дітей, тому на святі усіх батьків малечі нагородили подяками та цінним подарунком, який полегшить життя молодих батьків. 


Після урочитої частини та концерту продовжилось свято Івана Купала: молодь стрибала через багаття, а на завершення дівчата запустили у річку сплетені власноруч вінки.