Діалог із виборцями – шлях до ефективного розв’язання проблем територіальної громади

02/07/2019, Робота в окрузі

image

Народний депутат України Сергій Лабазюк продовжує зустрічатися з виборцями на окрузі. Цього разу він спілкувався з мешканцями Хмельницького у дворі на вулиці Проспект Миру, біля костелу. Це – перша зустріч з жителями обласного центру в цьому році.
Людей, як завжди, зібралося чимало. Виборці знають: народний депутат завжди компетентно та вичерпно відповість на всі  запитання, уважно вислухає кожного мешканця, знайде спільно з громадою оптимальний варіант вирішення тієї чи іншої проблеми, надасть необхідну допомогу.
Запитань мешканці ставили багато – особливо, щодо медичної та пенсійної реформ, до яких у суспільстві ставляться неоднозначно. Сергій Лабазюк надав детальні роз’яснення. Також людей цікавили законопроекти, співавтором яких є народний депутат. Парламентар розповів, який механізм дії того чи іншого закону.
Представники старшого покоління згадали про практику проведення так званої «толоки» в населених пунктах. Вони вважають, що цю традицію варто було б відродити. Цікаво, що коли в присутніх на зустрічі підлітків спитали, чи знають вони значення цього слова, з’ясувалося, що багато хто чує його в перше.
Йшлося і про ймовірне скасування мовного закону. Поцікавилися думкою народного депутата. Сергій Лабазюк зазначив, що прийнятий закон не має бути скасований
Загалом, діалог був жвавим та корисним для всіх учасників зустрічі. Люди змогли донести до народного депутата, що їх турбує в першу чергу, поділилися певними пропозиціями, змогли передати скарги. Народний же депутат, в свою чергу, дізнався більше про проблеми жителів Хмельницького, намітив для себе найбільш нагальні із них.