День святого Михайла відзначили на окрузі

23/11/2020, Робота в окрузі

image

У день великого релігійного свята - Собор Архистратига Михаїла - представники благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» привітали громади з храмовими прзниками.
На запрошення настоятелів та церковних громад побували в селах Бальківці, Мирівка Волочиської ОТГ, Завалійки Війтовецької ОТГ, Глядки, Бубнівка і Шмирки Наркевицької ОТГ, а також Захарівці, Манилівка і Польові Гринівці Чорноострівської ОТГ та Скаржинці, Вищі Вовківці Розсошанської ОТГ, взяли участь у святковому богослужінні та вручили подарунки від фонду.
Від імені координаторки Жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» Хмельниччині, голови благодійного фонду «Ми поруч» її помічник Сергій Ковальчук привітав вірян храму в селі Волиця, що на Теофіпольщині, та передав грошовий сертифікат.
«Шановні віряни, вітаємо вас з величним святом. Нехай ваш покровитель оберігає від негараздів, дає сили та наснаги», - привітав громаду опісля літургії Сергій Ковальчук.
А вже наступного дня, 22 листопада, представники благодійного фонду «Ми поруч» відвідали святині у селі Клинини Волочиської ОТГ та Михиринці Теофіпольської ОТГ з традиційними вітаннями та подарунками.