День місцевого самоврядування

12/12/2018, Робота в окрузі

image

Щороку працівники місцевого самоврядування 7 грудня відзначають своє професійне свято.  Урочистості з нагоди свята організували  у Наркевичах та Війтівцях.
Спочатку робота – опісля святкування. У Наркевичах депутати та старости попередньо  провели сесію, після якої приймали подарунки та привітання. Серед нагороджених  - Ольга Кара. Жінка у самоврядування понад 25 років. Наразі очолює Чернявський старостинський  округ.
«Староста – дуже відповідальна робота, адже ти працюєш з людьми і хочеться багато зробити на благо населених пунктів та його жителів», - ділиться нюансами роботи Ольга Кара.
Як розповідає голова Наркевицької ОТГ Любов Гула, щодня доводиться долати труднощі у роботі. Незважаючи на це, в громаді налаштовані на гарні результати. За словами Любові Гули, праця управлінців вже принесла свої плоди:
«У державі зараз дуже багато невдоволених, і всі невдоволені звертаються не до держави. Цей негатив ми приймаємо у себе в громаді, а на місцях – старости. Ми всі працюємо і, думаю, результат нашої роботи видно».
У святковий день кращі представники місцевого самоврядування Наркевицької ОТГ отримали грамоти та подарунки  від помічників Сергія Лабазюка.
«Розвиток держави залежить від роботи місцевого самоврядування у громадах, адже саме вони відповідають за добробут людей», - розповідає помічник нардепа Валентина Ряба.
День місцевого самоврядування святкували й у Війтовецькій ОТГ. У молодій, але успішній громаді розповідають, реалізовують проекти із благоустрою та намагаються підтримувати бізнес, адже саме від розвитку останнього залежить бюджет громади.
«Сприяємо розвитку бізнесу, адже коли реєструються нові підприємства, то з’являються робочі місця та додаткові  надходження до бюджету», - розповідає голова Війтовецької ОТГ Ігор Степанюк.
Помічники нардепа нагородили тих, хто невтомно працює на благо громади. Місцеві жителі  охоче допомагають чепурити свої населені пункти, адже  разом можна досягти вагомих результатів.
«Люди можуть розрадити, порадити та підказати, як краще вчинити у тій чи іншій ситуації. І, звісно, допомагають, особливо по благоустрою території. Ми організовуємо толоки і населення активно долучається», - розповідає  староста Порохнянського старостинського округу Ольга Дрозд