Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» підтримує спортивну та талановиту молодь

06/03/2018, Робота в окрузі

image

Хмельницьким баскетболістам – комфортні умови тренування.

Десятки років поспіль ця гра займає лідируючі позиції у списку найпопулярніших видів спорту, зокрема у нашій області. Чимало юнаків та дівчат займаються баскетболом з перспективою пов’язати своє життя із ним у майбутньому. Нині наші гравці гідно захищають честь краю на Всеукраїнських змаганнях.
Розвитком цього виду спорту у наші області опікується ГО «Федерація баскетболу Хмельницької області», щоправда кажуть її представники, останнім часом працювати із дітьми доводиться на одному лише ентузіазмі.

«Матеріально-технічна база застаріла, до того ж тренери не завжди задоволені своєю зарплатнею. А про ситуацію в районах годі й казати. Ми намагаємося цю ситуацію виправити, втім без матеріальної підтримки це зробити дуже складно», - пояснює голова обласної федерації Денис Поворознюк.  
Спортивну та талановиту молодь Хмельниччини вирішив підтримати благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч». Принагідно у ході змагань з баскетболу помічник нардепа вручив представникам обласної федерації сертифікат на покращення матеріально-технічної бази.

«Наш фонд «Ми поруч» вважає своєю почесною місією підтримувати спортивні організації та заходи, спрямовані на заохочення молоді до спорту, популяризацію здорового способу життя та загальний розвиток спорту в країні. Сподіваємося, що ця невелика підтримка стане початком для Ваших нових перемог», - зазначив Сергій Ковальчук, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка.